Wesele

Wesele to ceremonia, do której ze wzruszeniem sięgamy pamięcią. Dwór Słupia poprzez swój charakter i wyjątkową atmosferę, jest idealnym miejscem do organizacji przyjęcia weselnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej organizacji przyjęć weselnych.

Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Państwa przyjęcia. Zatroszczymy się o aranżację wnętrz, ceremonię powitalną, miłą atmosferę, a przede wszystkim o wykwintne weselne menu.

Wymarzone wesele

Wybierz sprawdzone miejsce Dwór Słupia – miejsce wyjątkowe

Mając na względzie ten szczególny moment proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w pełnym uroku obiekcie pałacowo-parkowym Dwór Słupia.

Biała suknia, roztańczeni goście, kulinarne doznania, piękny wystrój i ta jedyna – noc poślubna w dworskim klimacie. Uroczystość w tym pięknym obiekcie da Państwu poczucie wyjątkowości, zapewni sytość doznań kulinarnych i usatysfakcjonuje zaproszonych Gości. Nasza fachowa obsługa z przyjemnością pomoże Państwu zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne, które na długie lata pozostanie w pamięci.

Z przyjemnością udzielimy Państwu wskazówek w doborze menu, zasugerujemy pewne rozwiązania dotyczące wystroju i oprawy muzycznej. Profesjonalizm Szefa Kuchni zaskoczy Państwa doznaniami smakowymi.

W prezencie od Właścicieli, Nowożeńcy otrzymają w noc poślubną wyjątkowo przygotowany dworski pokój z łożem małżeńskim wraz ze śniadaniem…

Ślub na powietrzu, w pięknym ogrodzie zabytkowego Dworu?
Piękniejszego miejsca na uroczystość zaślubin nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Oferty specjalne

Oferty przygotowane z myślą o Tobie

Oferty gastronomiczne

Andrzejki 2021 w Dworze Słupia

Zapraszamy Państwa na weekend Andrzejkowy inny niż wszystkie! Oferujemy znakomite pakiety spośród...

Gęsina na Św. Marcina w Dworze Słupia

To już ten czas - jedyna okazja w roku, by delektować się wybornym smakiem gęsiny w Dworze Słupia...

Oferty noclegowe

Pakiet biznesowy

Szkolenia biznesowe np. O oszczędzaniu, negocjacjach biznesowych, strategiczne zarządzanie,...

Dwór Słupia dla zdrowia

NormobariaOpieka medyczna, konsultacja z dietetykiemĆwiczenia oddechowe ze specjalistąTreningi...