Normobaria

Normobaria Dwór Słupia

Tu odzyskasz swoje zdrowie

Komora Normobaryczna Dwór Słupia

W centrum Polski, w okolicach Bełchatowa znajdziesz miejsce otoczone zielenią, gdzie odzyskasz swoje zdrowie – to właśnie Dwór Słupia.

Normobaria w Dworze Słupia powstała w myśl utrzymania lub przywrócenia organizmowi stanu w którym można cieszyć się pełnią zdrowia i dobrego samopoczucia.
W oparciu o najnowsze badania i technologie stworzyliśmy pomieszczenie, w którym komfortowo spędzą Państwo czas w świetnej atmosferze: dosłownie i w przenośni.

Nocleg w komorze Normobarycznej Dwór Słupia

Szukasz sposobu, by podczas snu zapewnić sobie zdumiewające korzyści zdrowotne? Zapraszamy na wyjątkowy Nocleg w Komorze Normobarycznej dla Dwojga w Dworze Słupia

Skorzystaj z noclegu normobarycznego w Dworze Słupia. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej lub dwóch osób. Sesja trwa od 10 do 12h. Maksymalne korzyści dzięki natlenieniu organizmu podczas snu. Komora normobaryczna na wyłączność dla osób korzystających z normobarii w Dwór Słupia.
Czas trwania zabiegu to 10h.

Korzyści normobarii w Dwór Słupia

Tlenoterapia jest sposobem leczenia, który polega na zwiększeniu stężenia tlenu w powietrzu wdychanym przez chorego. Niewydolność oddechowa może wystąpić w każdej przewlekłej chorobie układu oddechowego, także z przyczyn pozapłucnych. Używając tlenoterapii pacjent odnosi wiele korzyści m.in.:

Poprawa dotlenienia narządów wewnętrznych (mózg, serce)

Wyraźna poprawa stanu organizmu po przejściu koronawirusa

Poprawa jakości snu i zmniejszenie stresu

Pakiety zdrowotne w Dwór Słupia

Zadbaj o kondycję swojego ciała i duszy wraz z Dwór Słupia. Przygotowaliśmy pakiety lecznicze i pielęgnacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

Wybierając pobyty kuracyjne wraz z normobarią w tym niezwykłym miejscu można w pełni korzystać z dobrodziejstw, jakie daje tutejszy mikroklimat i natura. Dwór Słupia to zabytkowy obiekt położony w zacisznej okolicy w otoczeniu zieleni co zapewnia naszym Gościom spokojny wypoczynek i doskonałe warunki do regeneracji. Z myślą o specjalnych potrzebach naszych Gości stworzyliśmy pakiety medyczne dające możliwości leczenia różnego rodzaju dolegliwości. W naszych kuracjach wykorzystujemy normobarię – terapię tlenową, a wsparcie kadry rehabilitantów, fizjoterapeutów i specjalistów żywienia sprawia, że pobyty zdrowotne przynoszą realne efekty.

Normobaria Dwór Słupia

Adres:
Słupia 6,
97-415 Kluki
Gmina Kluki, powiat bełchatowski, województwo łódzkie

Telefon:
44 60 00 123
505 916 010
502 750 462 – kierownik obiektu Artur Sztuk

Mail:
biuro@dworslupia.pl