Restauracja

Wyjątkowa harmonia smaku Restauracji Dwór Słupia

Odwiedź nas i posmakuj tego co gotujemy z pasją!

W restauracji i Café Bar Dworu Słupia tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc harmonijną przestrzeń, w której nawet z pozoru najprostsze dania stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Unikalne połączenia smaków polskich i śródziemnomorskich, za którymi stoi nasz Szef Kuchni, stanowią gwarancję kulinarnych uniesień.

Karta menu, którą z przyjemnością prezentujemy, to owoc bogatego doświadczenia zespołu naszej restauracji. Proponowane przez Szefa Kuchni dania zachwycają zarówno smakiem, jak i estetyką. Bazą do ich tworzenia są niezmiennie świeże produkty od zaufanych, lokalnych dostawców. Zapraszamy w inspirującą podróż kulinarną podczas degustacji naszych śniadań, lunchy i obiadokolacji. Niezwykły smak potraw podkreśli doskonałe wino z najlepszych winnic i inne alkohole ze świata.

Pyszna Kawa i Koktajle

W Dworze Słupia jesteśmy przekonani że pyszna kawa a także koktajle owocowe oraz warzywne to świetny pomysł na dostarczenie organizmowi niezbędnych, odżywczych składników. Koktajle są doskonałym sposobem na uzupełnienie diety w naturalne witaminy i minerały, stanowią źródło błonnika pokarmowego pobudzającego metabolizm, dzięki czemu wspierają oczyszczanie organizmu z toksyn i sprzyjają odchudzaniu.

Wypróbuj pomysłowo skomponowanych wariantów kaw, doskonałych w smaku, przygotowanych ze świeżo-mielonych ziaren kaw najwyższej jakości, która pobudzi nawet najbardziej wymagających. Podaruj sobie witalność i dobre samopoczucie przez cały rok.

Oferty specjalne

Oferty przygotowane z myślą o Tobie

Oferty gastronomiczne

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Oferty noclegowe

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.