Kulinaria

Wyjątkowa harmonia smaku Restauracji Dwór Słupia

Odwiedź nas i posmakuj tego co gotujemy z pasją!

W restauracji i Café Bar Dworu Słupia tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc harmonijną przestrzeń, w której nawet z pozoru najprostsze dania stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Unikalne połączenia smaków polskich i śródziemnomorskich, za którymi stoi nasz Szef Kuchni, stanowią gwarancję kulinarnych uniesień.

Karta menu, którą z przyjemnością prezentujemy, to owoc bogatego doświadczenia zespołu naszej restauracji. Proponowane przez Szefa Kuchni dania zachwycają zarówno smakiem, jak i estetyką. Bazą do ich tworzenia są niezmiennie świeże produkty od zaufanych, lokalnych dostawców. Zapraszamy w inspirującą podróż kulinarną podczas degustacji naszych śniadań, lunchy i obiadokolacji. Niezwykły smak potraw podkreśli doskonałe wino z najlepszych winnic i inne alkohole ze świata.

Pyszna Kawa i Koktajle

W Dworze Słupia jesteśmy przekonani że pyszna kawa a także koktajle owocowe oraz warzywne to świetny pomysł na dostarczenie organizmowi niezbędnych, odżywczych składników. Koktajle są doskonałym sposobem na uzupełnienie diety w naturalne witaminy i minerały, stanowią źródło błonnika pokarmowego pobudzającego metabolizm, dzięki czemu wspierają oczyszczanie organizmu z toksyn i sprzyjają odchudzaniu.

Wypróbuj pomysłowo skomponowanych wariantów kaw, doskonałych w smaku, przygotowanych ze świeżo-mielonych ziaren kaw najwyższej jakości, która pobudzi nawet najbardziej wymagających. Podaruj sobie witalność i dobre samopoczucie przez cały rok.

Oferty specjalne

Oferty przygotowane z myślą o Tobie

Oferty gastronomiczne

Andrzejki 2021 w Dworze Słupia

Zapraszamy Państwa na weekend Andrzejkowy inny niż wszystkie! Oferujemy znakomite pakiety spośród...

Gęsina na Św. Marcina w Dworze Słupia

To już ten czas - jedyna okazja w roku, by delektować się wybornym smakiem gęsiny w Dworze Słupia...

Oferty noclegowe

Pakiet biznesowy

Szkolenia biznesowe np. O oszczędzaniu, negocjacjach biznesowych, strategiczne zarządzanie,...

Dwór Słupia dla zdrowia

NormobariaOpieka medyczna, konsultacja z dietetykiemĆwiczenia oddechowe ze specjalistąTreningi...